Skip to content

O nas

Faktoria Betonu jest marką firmy Itbud, od 30 lat cenionego producenta m.in. betonu architektonicznego oraz mikrocementu. Jest miejscem, w którym doświadczenie łączy się z wizjonerskim podejściem, nieszablonowym myśleniem oraz olbrzymią pasją do wykorzystania betonu architektonicznego i mikrocementu.

Razem z Architektami i Projektantami wnętrz, spełniamy marzenia Klientów o pięknych, ciepłych, wygodnych i funkcjonalnych wnętrzach.

W naszej pracy łączymy rzemieślniczą precyzję z nowoczesnym wzornictwem. Z Nami zrealizujesz dekoracyjne posadzki i tynki mikrocementowe, blaty kuchenne i łazienkowe, fronty meblowe i odlewy indywidualne.

Z Nami zyskasz stabilną współpracę, gwarancję jakości, doświadczony zespół profesjonalistów, sprawdzoną ekipę wykonawców, profesjonalne doradztwo
– przyjdź z pomysłem, a my zaplanujemy jego realizację. Mamy pasję i zapał do szukania nieoczywistych rozwiązań i realizacji odważnych projektów.

Zapraszamy Architektów i Projektantów wnętrz do współpracy i odwiedzenia Naszego Showroomu w Warszawie, gdzie inspirujemy, edukujemy, tworzymy, jak również dajemy możliwość pokazania Klientom, jak beton i mikrocement wyglądają we wnętrzach.

Faktoria Betonu. Czujemy chemię do betonu.